fbpx

Konkurs „Kraków stawia na rodzinę”


Zapraszamy do udziału w konkursie na film pn. „Kraków stawia na rodzinę”. Zgłoszenia należy przesyłać do 4 października 2020 r. Finał konkursu odbędzie się 27 października 2020 r.

W ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Projekt jest współorganizowany przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rodziny – Panią Marzenę Paszkot.

Koniec lata sprzyja spacerom z dziećmi. Zapraszamy do przesyłania propozycji krótkich wycieczek, sfilmowania miejsc, w których spędzacie miło czas z rodziną, ekologicznych spacerów i twórczych zabaw z dziećmi w Krakowie. Opowiedzcie krótką historię z krakowskiej wycieczki. Jak sprawić, aby każdy spacer był bardzo atrakcyjny dla naszych dzieci. Pokażcie, jak obcujecie z naturą w mieście, w parkach, nad rzeką, pokażcie jak pokazujecie dzieciom przyrodę. Zamknijcie swoją opowieść w czasie 2-5 minut. W naborze przyjmowane są prace wykonane w różnych technikach.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 października 2020 r.
Finał konkursu odbędzie się 14 października 2020 r.

Finał konkursu odbędzie się 14 października 2020 r., podczas obchodów Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Wybrane filmy zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatora konkursu oraz za pomocą mediów społecznościowych.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela: Julia Lachiewicz j.lachiewicz@okn.edu.pl. O ewentualnych zmianach zakwalifikowani uczestnicy zostaną powiadomieni.

> Regulamin i karta zgłoszenia (do pobrania)

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

Aktualności

Komentarze są wyłączone.