fbpx

Imprezy cykliczne

MOC LISTOPADOWA. Festiwal kobiet

Festiwal powstał z myślą o kobietach. W jego ramach odbywają się bezpłatne spotkania, warsztaty i inne wydarzenia. Festiwal jest „młodszą siostrą” odbywającego się w ARTzonie od kilku lat festiwalu kobiet HEROINA. BOHATERKA.

HEROINA. BOHATERKA. Festiwal Kobiet

Motywem przewodnim festiwalu jest akceptacja i zrozumienie samej siebie – zadowolenie, harmonia i dobrostan. Tematyka spotkań i warsztatów jest dobrana tak, aby holistycznie zadbać o ciało i ducha. Rozmawiamy o tym, jak w obliczu natłoku pracy i zobowiązań nie zaniedbywać siebie, swojego rozwoju, aktywności i zdrowia.

Międzynarodowy Tydzień Bliskości

Festiwal stworzony przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje ekologiczne metody i trendy w rodzicielstwie oraz noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach lub po prostu w ramionach rodziców.

Naturalnie Rodzinnie

Festiwal opierający się na idei rodzicielstwa bliskości, wspomagania rozwoju niemowlęcia, a także promujący zdrowy i ekologiczny styl życia. Realizowany w formie cyklu bezpłatnych warsztatów, wydarzeń i imprez dla przyszłych oraz obecnych rodziców i opiekunów małych dzieci.