fbpx

„Miś. Wyraź się Dziś 2”


wystawa czynna 5-17 września 2022 r. w godzinach otwarcia ARTzony 
finisaż – 17 września 2022 r. | 10:00
ARTzona | Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4

 

Misie powracają!
Już od 5 września 2022 r. wystawa „Miś. Wyraź się Dziś 2” w nowej odsłonie, z nowymi hasłami i przesłaniem zawita do ARTzony. Wystawa potrwa do 17 września 2022 r.
Autorkami aranżacji są Miejskie Hafciarki.
Wystawa MIŚ. WYRAŹ SIĘ DZIŚ 2 jest efektem pracy wielu osób z całej Polski, które szyły, wyszywały i haftowały misie z przesłaniem.
Inicjatorką pomysłu jest Nitkomaniaczka, Joanna Michalska, prezeska i założycielka Fundacji „Nitkomaniacy”, dla której szycie ręczne jest czynnością praktyczną i profilaktyczną. Podążając za igłą z nitką można bowiem nie tylko coś zszyć i naprawić, ale również się zrelaksować.

Do stworzenia maskotek z przekazem zaprosiła zarówno profesjonalistów, jak i animatorów, osoby w różnym wieku, w różnej sytuacji życiowej. Przez cały maj 2022 roku Misie przybywały do Joanny i do Domu Kultury Kadr w Warszawie. Misie o najróżniejszych kształtach, kolorach, z całkiem nowymi hasłami i przesłaniem o niezwykłej sile. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego szeregu osób, organizacji i instytucji z całej Polski stworzono wyjątkową, wędrującą wystawę „Miś. wyraź się dziś 2″, która zawita również do Nowej Huty.

Szczegółowe informacje:
ARTzona | Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Górali 4, Kraków
tel. 12 644-38-98
www.facebook.com/ARTzonaOKN
www.artzona.okn.edu.pl

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.