fbpx

POTĘGA MARZEŃ / rodzinne warsztaty muzyczne – bębniarskie / / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZCHNE. DOM KULTURY

Potęga Marzeń. Wyjątkowe historie powszechne. Dom kultury

29 sierpnia 2022, godz. 17:00-20:00
ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4 (Tajemniczy Ogród)

Wstęp wolny. Zapisy poprzez mail: m.hajto@okn.edu.pl

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4) zaprasza 29 sierpnia 2022 r. na rodzinne warsztaty bębniarskie, które poprowadzi Krystian Truchalski / Ibabu. W programie znajdzie się gra na bębnach afrykańskich djembe oraz innych tradycyjnych instrumentach perkusyjnych. Warsztaty będą miały formułę zabawy z rytmem i dźwiękiem. Gra na bębnach rozwija poczucie rytmu ale jest też formą arteterapii, redukującą stres, obniżającą ciśnienie, pobudzającą różne obszary mózgu, poprawiającą zdolności uczenia się i zwiększającą kreatywność. 

Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY,  12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych adresowana do wszystkich grup wiekowych, realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta. 

 

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.