fbpx

_

Aktualności w Bibliotece Głównej

Rysunkowe przedstawienie kobiety i mężczyzny w bibloiotece. Kobieta siedząca przy stole czytająca zieloną książkę. Po prawej mężczyzna z książką pod lewą pachą sięgający prawą ręką w górę. Fioletowe tło.

Biblioteka nieczynna w dniach 29 maja-23 czerwca 2023

Uprzejmie informujemy, że w związku z przeprowadzanym skontrum, w dniach 29 maja-23 czerwca 2023 r. Biblioteka będzie nieczynna.
Otwarta żółta książka z wylewającymi się z niej jasnoniebieskimi plamami. Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych.

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych (czerwiec 2023)

29 czerwca 2023 o godz. 17:00 spotkamy się, aby porozmawiać o książce Noah Hawley’a „Przed katastrofą” – powieści, w której pytania o ludzką naturę i przeznaczenie przeplatają się z prawdą o nierozerwalnych więziach, które łączą ludzi.
Stosik książek ustawiony na stoliku. Pada na nie ciepłe światło z okna. W tle regały biblioteczne. Napis hasztag czytamy po polsku i ukraińsku.

#czytaMY w Norwidzie

Cykl #czytaMY!, który realizowany będzie w obu naszych bibliotekach – w Bibliotece Ośrodka Kultury Norwida oraz Bibliotece Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury Norwida – nie jest przypadkowy. Stale powiększamy nasze zbiory o pozycje w języku ukraińskim, czy przekłady literatury ukraińskiej. Szczegółowe informacje na temat cyklu znajdują się we wpisie.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

W dniach 29 maja-23 czerwca 2023 Biblioteka nieczynna!

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek: nieczynne
wtorek: 13:30-18:30
środa: 10:00-15:00
czwartek: 13:30-18:30
piątek: 10:00-15:00
sobota, niedziela: nieczynne

_

Program na czerwiec 2023

Biały napis czerwiec 2023, poniżej logo ośrodka kultury norwida na zielonym tle.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.