fbpx

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych: Maciej Płaza „Robinson w Bolechowie”

Otwarta malowana żółta książka z ulatyjącym zielonkawym dymem. Ciemno zielone tło. Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych. Maciej Płaza, robinson w bolechowie. Kliknij by dowiedzieć się więcej.

26 stycznia | 17:00
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.

Wstęp wolny.

Propozycja spotkań dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ważne: nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze.

Zasady dyskusji: szanujemy opinie innych, im więcej różnych opinii tym lepiej; nie oceniamy gustów czytelniczych klubowiczów; nie wszystkie lektury nam się spodobają, ale mimo to spróbujmy je przeczytać; przychodzimy na spotkanie nawet, jeśli nie udało się nam dokończyć lektury; każdy członek klubu jest mile widziany, bez względu na to w jakim tempie czyta; jesteśmy otwarci na nowych autorów i nowe książki; przede wszystkim mamy się dobrze bawić!

Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich.

W tym miesiącu spotkamy się, aby porozmawiać o książce Macieja Płazy Robinson w Bolechowie, opowiadającej rodzinną historię, rozpoczynającą się tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej.

Szczegółowe informacje:
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65
b.oczos@okn.edu.pl

AktualnościBiblioteka Główna

Komentarze są wyłączone.