fbpx
Narysowany labirynt widziany z góry. W środku gwiazdy, oczy, diamenty i kółka. Abstrakcyjne tło z plamami w pastelowe kolory żółte, niebieskie i białe. Mapa skarbów - więcej informacji we wpisie.

18 lutego 2023 r., godz. 11:00.
Galeria Huta Sztuki, os. Górali 5.

Wstęp: 10 zł/dziecko. Obowiązują zapisy przez formularz: [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]

W związku z nową odsłoną wystawą w Galerii Huta Sztuki zapraszamy na warsztaty rodzinne. Do wspólnego odkrywania zakamarków galerii zachęcamy dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas warsztatów odwrócimy role. To dzieci zaproponują sposoby i kierunki zwiedzania, wybiorą najciekawsze eksponaty.

Najpierw zamienimy się w badaczy i poszukiwaczy skarbów. Przemierzymy wystawę w poszukiwaniu niezwykłych właściwości. A dopiero potem stworzymy mapę – odtwarzając trasy z naszej pamięci i zapisując wrażenia. Czy będzie to płaska mapa, czy jednak trójwymiarowa? Zbudowana na stałe a może ruchoma? Sprawdźcie z nami!  

Spotkanie jest okazją do uruchomienia różnych zmysłów, rozwijania wyobraźni przestrzennej, ale też twórczych działań i zdolności manualnych.

Prowadzenie: Basia Pasterak –  pedagożka teatru, animatorka, kuratorka programów artystycznych. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność wiedza o kulturze. Od kilku lat prowadzi autorskie cykle warsztatów budujące przestrzeń do eksperymentów twórczych na pograniczu działań performatywnych i sztuk wizualnych.

Kontakt:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 47, 21, 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN

AktualnościAktualnościNowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.