fbpx

Rybak z siecią ubrany w niebieski płaszcz i podłużny kapelusz przechadzający się po molo. W tle krajobraz morski i ciemnoniebieskie niebo. Tytuł filmu w języku angielskim napisany czerwoną czcionką: "no hero at all".Najlepsze polskie filmy dokumentalne w krakowskich kinach studyjnych:

ANTYBOHATER (1 godz. 14 min.)

dokumentalny, reż. Michał Kawecki, Polska 2021
wyst: Michał Chrobak

Pokaz filmu odbędzie się 9 września 2021 r. o godz. 19:00.

Gośćmi specjalnymi będą bohater filmu Michał Chrobak (Miszka) i reżyser Michał Kawecki. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Gierat.

 Kup Bilet! 

Wstęp: 10 zł.

Za sprawą Krakowskiej Fundacji Filmowej do 7 krakowskich kin studyjnych trafiają najciekawsze polskie filmy dokumentalne z Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W czwartek 9 września 2021 r. zapraszamy na pokaz filmu „Antybohater” w reżyserii Michała Kaweckiego.

Bohaterem jest Miszka, wielokrotny mistrz Polski w narciarstwie alpejskim osób niepełnosprawnych. Zarówno jego ręce, jak i nogi nie wykształciły się w pełni. Z powodu kradzieży skuterów i samochodu traci jednak miejsce w Narodowej Kadrze Polski. Tym samym jego kariera i planowany start w zimowej olimpiadzie, stanęły pod znakiem zapytania. Młody sportowiec otrzymuje jednak ostatnią szansę na powrót do kadry. Czy uda mu się przezwyciężyć słabości i wyrwać się ze środowiska, które sprowadziło go na krawędź przepaści? To ta walka okaże się dla niego najtrudniejszym wyzwaniem.

ZOBACZ ZWIASTUN

Kino Studyjne Sfinks

Komentarze są wyłączone.