fbpx

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci: „Solan i Ludwik – misja Księżyc”, reż. Rasmus A. Siversten

Dwa animowane zwierzątka z kostiumach kosmonautów. Pod nimi powierzchnia księżyca. Czarne tło, kosmos. Solan i ludwik misja księżyc. Dyskusyjny Klub Filmowy Kropka dla dzieci. Więcej informacji we wpisie.

25 lutego 2023 r., godz. 13:00.
Kino Sfinks (sala Mały Metraż), Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.

Wstęp: 5 zł. 

„Solan i Ludwik – misja Księżyc” (80 minut).

Animacja, reż. Rasmus A. Siversten, Norwegia 2018, dubbing, 6+.

Kup Bilet!

Dzielny astronauta Solan wraz z jeżem Ludwikiem, mają ambitny plan podboju kosmosu. Wszystko wydaje się przygotowane. Okazuje się jednak, że na pokładzie pojawiają się niezapowiedziani pasażerowie, a im bliżej do startu, tym więcej nieziemskich niespodzianek.  

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, chociaż nie zawsze udane… Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i staną się słynnymi astronautami?

Po seansie zapraszamy dzieci na dyskusję.

ZOBACZ ZWIASTUN

Kontakt:
Kino Studyjne Sfinks
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
www.kinosfinks.pl
sfinks@okn.edu.pl
tel: 12 6442765 w. 32

AktualnościKino Studyjne Sfinks

Komentarze są wyłączone.