fbpx

NKF nr 274 – XII 2011

SKAZANE NA TANIEC
Filmowa opowieść o formacji FLESZ DANCE &BIT, którą tworzą utalentowane tancerki. Wśród nich jest m.in. mama dwójki dzieci, studentka pedagogiki, technolog chemiczny, pedagog specjalny czy studentka filozofii. Towarzyszymy ich próbom, a potem obserwujemy końcowy efekt sceniczny. Znakomity. Formacja działa przy Nowohuckim Centrum Kultury.

SEANS Z MALUSZKIEM
W Kinie Studyjnym Sfinks pojawił się nowy cykl – Seanse z Maluszkiem. Przeznaczony jest dla rodziców, dziadków i opiekunów, którzy chcą w komfortowych warunkach obejrzeć dobry film, nie rozstając się przy tym ze swoją pociechą. Sala jest specjalnie przygotowana: wyciszony lekko dźwięk, odrobina światła, możliwość przewinięcia malucha. Dla nieco starszych dzieci w sali obok czeka opieka. Pani Grażynka świetnie dogaduje się z dzieciakami.

KUBUŚ MAŁY KSIAŻĘ
Fragmenty spektaklu charytatywnego "Mały książę", który teatr Hothaus zagrał w Muzeum Lotnictwa – specjalnie dla Kubusia. Kubuś od urodzenia jest bardzo chory. Jego mama marzy o operacji, która bardzo może pomóc jej dziecku.

realizacja: Grzegorz Zariczny

Nowohucka Kronika Filmowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.