fbpx

NKF nr 387 – IX 2014

DLA DZIECI W SUDANIE
Uczniowie szkoły języka angielskiego EARLY STAGE, mającej swoją filię przy Szkole Podstawowej nr 155, nakręcili teledysk, na którym znalazły się piosenki poświęcone wodzie. Wszystko to w ramach projektu WATER POWER realizowanego wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. Dzieciaki wiedzą, że nie wszędzie na świecie ludzie mają dostęp do wody. Tak się dzieje np. w Południowym Sudanie. PAH wierci tam studnie, a nagrana przez dzieci płyta ma pomóc w ich budowie.

PORTRETY
Materiał pokazujący efekty portretowej sesji fotograficznej wykonanej w Zespole Szkół Specjalnych nr 6. Zdjęcia wykonali Jacek Bochenek i Przemysław Seweryn z Pejo Photography & Film.

PIERWSZE KÓŁKO WOKÓŁ ZALEWU
Nowa Huta Team to grupa ludzi, którzy biegają na zawodach w kraju i zagranicą. Grupa ma charakter amatorski, a jej członkowie starają się łączyć realizowanie swojej pasji z promowaniem Nowej Huty. Jakiś czas temu zaproponowali mieszkańcom dzielnicy rozpoczęcie przygody z bieganiem. Co poniedziałek zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej rundki wokół Zalewu Nowohuckiego.

realizacja: Grzegorz Zariczny

Nowohucka Kronika Filmowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.