fbpx

Budżet obywatelski

Logotyp Biblioteki Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury imienia Cypriana Kamila Norwida.

Książki i audiobooki dla Biblioteki Klubu Kuźnia OKN

4 stycznia 2023
Biblioteka Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida od prawie 50 lat działa w Dzielnicy XV Miasta Krakowa – Mistrzejowicach. Aby zapewnić Czytelnikom dostęp do bieżących nowości wydawniczych Biblioteka Klubu Kuźnia OKN realizację zadania zakupu książek i audiobooków rozplanowała na cały rok kalendarzowy 2023.
Zielona grafika z elementami roślinności i bloku mieszkalnego. W centrum nazwa wydarzenia na różowo.

Zielone Mistrzejowice

30 czerwca 2021
Weekendowy program kulturalny realizowany przez trzy letnie tygodnie, od 18 czerwca do 3 lipca 2021 r. na terenach zielonych Mistrzejowic i w Klubie Kuźnia OKN. To czas spotkań, relaksu, dobrej zabawy i wymiany artystycznej. W programie strefa wypoczynku i relaksu, artystyczne plenery, warsztaty teatralne, rękodzielnicze, Food Trucki, joga na łące, wycieczki rowerowe i zabawy podwórkowe.

Kino pod chmurką

28 czerwca 2021
Projekt polegający na organizacji darmowych pokazów filmowych dla mieszkańców Dzielnicy XV Mistrzejowice. Realizowany jest od 2018 roku i doczekał się już trzech edycji. Obecnie (od czerwca do września 2021 r.) realizowana jest czwarta odsłona projektu. Oprócz oglądania filmów mieszkańcy Mistrzejowic mogą także brać udział w imprezach towarzyszących: kreatywnych warsztatach, festiwalu Food Trucków i wielu innych wydarzeniach.