fbpx

Koncerty Mistrzejowickie

Koncerty Mistrzejowickie to projekt realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, dzięki życzliwości Parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego i pomocy Rady Dzielnicy XV. Koncerty odbywają się raz w miesiącu (w niedzielę) w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia 86. Ich celem jest upowszechnianie wśród lokalnej, nowohuckiej publiczności muzyki poważnej, sakralnej, a także poezji w wykonaniu znanych krakowskich aktorów. Koncerty są wzbogaceniem oferty kulturalnej i tworzą możliwość bezpłatnego udziału w wartościowych i znaczących wydarzeniach.

Aktualne koncerty realizowane w ramach projektu dostępne są w zakładce Wydarzenia.

Koncerty mistrzejowickie online:

W centrum dwoje ludzi grających na instrumentach dętych. Poniżej dyrygent z batutą w ręku. Słinging krismas.
Gitary na brodowym tle. W centrum nazwa koncertu: Bordo - zobaczysz to usłyszysz.
Na górze postać mężczyzny z krótkim irokezem na głowie z kablami owiniętymi na ramionach. Ciemnoniebieskie i ciemnoczerwone tło. Bohater na gramofonach plasz.
Na górze trzech siedzących mężczyzn na ścianie wypełnionej gazetami i obrazkami. Czarno-białe zdjęcie, poniżej bordowe tło. Koncerty mistrzejowickie - nie jestem stąd.
Na dole wizerunek kościoła i rysunkowe wychodzące zza budynku ciemnozłote słończe. Fioletowe tło. Koncerty mistrzejowickie - radujcie się z nami.

Poprzednie koncerty:

Czarnobiały wizerunek kościoła na zielonym tle. Koncerty mistrzejowickie dwa oblicza strun harfa i klawesyn.
Czarno-biały kościół na purpurowym tle. Na drugim planie jasne słońce. U góry napis Koncerty mistrzejowickie o kruks awe spes unika.
Czarno-biały kościół na fioletowym tle. Na drugim planie neonowo-różowe słońce. U góry napis Koncerty mistrzejowickie czekamy koncert adentowy w wykonaniu zespołu noro lim.
Czarno-biały kościół na purpurowym tle. Na drugim planie jasne słońce. U góry napis Koncerty mistrzejowickie astor piazzolla.
Czarnobiały wizerunek kościoła na zzielonym tle. Koncerty mistrzejowickie. Impresje gitarowe.
Czarnobiały wizerunek kościoła na żółtoniebieskim tle. Koncerty mistrzejowickie. Pieść Ukrainy dla wolnej Ukrainy.
image