fbpx
Plakat koncertu "Nowohuckie kolędowanie z Chórem Vox Populi"

22 stycznia | 17:00
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Ludźmierska 2.

Wstęp wolny.

Jak co roku, Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida, zaprasza na wspólne kolędowanie z Chórem Vox Populi, pod dyrekcją prof. Rafała Marchewczyka, w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podczas koncertu będzie można usłyszeć i zaśpiewać  – mniej lub bardziej znane  – kolędy, w autorskich opracowaniach dyrygenta. Zapraszamy całe rodziny, przyjaciół i znajomych do wspólnego świętowania narodzin Pana Jezusa przy pięknej muzyce płynącej prosto z serc. 

Chór Vox Populi  – powstał w 2012 r. i działa pod dyrekcją Rafała Marchewczyka, założyciela i kierownika artystycznego chóru Krakowskiej Młodej Filharmonii. Podstawowy repertuar chóru stanowią utwory śpiewane a’cappella, poczynając od muzyki klasycznej i autorskich opracowań pieśni solowych, po transkrypcje utworów instrumentalnych i muzyki rozrywkowej. Spotkania chóru odbywają się we wtorki i czwartki w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 5, o godzinie 19:00. Nabór dla nowych chórzystów jest stały i otwarty.
Organizatorzy: Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie, Chór Vox Populi i Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie.

Szczegółowe informacje:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN

AktualnościNowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.