fbpx

Komunikat dotyczący realizacji akcji ankietowej „Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach VIII-XIII”

Rysunkowe kolorowe postaci w pozdrawiających pozach na tle jednej z ulic Krakowa. Słoneczna pogoda i bezchmurne niebo w tle. Porozmawiajmy o Krakowie.

Anonimowa ankieta skierowana jest do mieszkańców i mieszkanek sześciu południowych Dzielnic Krakowa:

  • Dębniki – VIII,
  • Łagiewniki-Borek Fałęcki – IX,
  • Swoszowice – X,
  • Podgórze Duchackie – XI,
  • Bieżanów-Prokocim – XII,
  • Podgórze – XIII.

Ankietę można wypełnić w terminie do 27 marca br. – link do ankiety: [KLIKNIJ TUTAJ] – lub w punktach stacjonarnych, których wykaz będzie opublikowany wkrótce na stronie www.obywatelski.krakow.pl.

Link do pobrania ankiety w formacie PDF: [KLIKNIJ TUTAJ].

Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców i mieszkanek dotyczących działań Miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach Zastępców Prezydenta Miasta Krakowa: Pana Jerzego Muzyka i Pana Andrzeja Kuliga oraz dyrektorów komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Miejskich Jednostek Organizacyjnych, które odbędą się w każdej ze wskazanych Dzielnic w okresie od kwietnia do czerwca br.

Podczas planowanych spotkań odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych Miasta we wskazanym obszarze, a następnie dyskusja w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Czekamy na Państwa opinie!

Aktualności miejskie

Komentarze są wyłączone.