fbpx

Podziękowanie dla Ośrodka za udział w zbiórce dla KTOZ

Dyrekcja pozująca z Przewodniczącym Rady Miasta. Od lewej: Małgorzata Hajto, Jarosław Klaś i Rafał Komarewicz. Hajto i Klaś trzymają w rękach pamiątkowe metalowe tabliczki z podziękowaniami.

fot. Krakow.pl


Niedawno odebraliśmy i odebrałyśmy z rąk Rafał Komarewicz – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa podziękowanie za udział w zbiórce na rzecz podopiecznych KTOZ. Dziękujemy Wam za zaangażowanie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. To dzięki Wam akcja okazała się wielkim sukcesem!

Przed nami jeszcze niejedna zbiórka. Tymczasem pamiętajmy, że pomoc to nie świąteczny wyjątek ani wydarzenie o charakterze promocyjnym, to przedsięwzięcie, które musi być stałe, by było efektywne. To także codzienne wykazywanie się empatią i reagowanie – w końcu nic tak nie odczłowiecza jak obojętność.

Dlatego przypominamy, że KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przyjmuje dary przez cały rok w siedzibie przy ul. Floriańskiej 53 oraz w schronisku na ul. Rybnej 3. Możliwe jest także wsparcie działalności finansowo poprzez wpłaty na rachunek bankowy: Bank BGŻ 83 2030 0045 1110 0000 0390 3540.

Dziękujemy ?

AktualnościStrona główna

Komentarze są wyłączone.