fbpx

Konkurs „Smaczne zdrowie”


Zapraszamy do udziału w konkursie na film pn. „Smaczne zdrowie”. Zgłoszenia należy przesyłać do 18 października 2020 r. Finał konkursu odbędzie się 27 października 2020 r.

W ramach kampanii „Zdrowe Żywienie – Mądre Myślenie”, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Projekt jest współorganizowany przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rodziny – Panią Marzenę Paszkot.

Sposób żywienia ma ogromny wpływ na jakość i długość naszego życia. Pokażmy jak wprowadzamy zdrowe nawyki żywieniowe do naszej kuchni. Rodzice, pokażcie, jak powinna wyglądać dieta młodego człowieka, ale również jak skutecznie kreować jego nawyki żywieniowe. Nakręćcie film, w którym opowiadacie o swoich ulubionych zdrowych potrawach lub w którym przyrządzacie posiłek. Opowiedzcie jak bilansujecie menu rodzinne, jak skutecznie zmieniacie nawyki żywieniowe w rodzinie, jak zwiększacie ilość warzyw w Waszej diecie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 18 października 2020 r.
Finał konkursu: 27 października 2020 r.

Wybrane filmy zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatora konkursu oraz za pomocą mediów społecznościowych.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela: Julia Lachiewicz: j.lachiewicz@okn.edu.pl. O ewentualnych zmianach zakwalifikowani uczestnicy zostaną powiadomieni.

> Regulamin i karta zgłoszenia (do pobrania)

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

Aktualności

Komentarze są wyłączone.