fbpx

Ogłoszenie wyników konkursu „Smaczne Zdrowie”

Na zdjęciu trzy talerze ze zdrowymi, kolorowymi potrawami. Głównie owoce i warzywa. Na środku napis: konkurs fotograficzny pt. Smaczne Zdrowie. Całość na błękitnym tle.

Dziękujemy wszystkim za otrzymane zgłoszenia. Wasze zdjęcia sprawiły, że zrobiliśmy się bardzo głodni i mamy ochotę na jakieś zdrowe i smaczne potrawy.

Chcieliśmy, abyście zaprezentowali jak wprowadzacie swoje pociechy w świat kuchni, jak uczycie ich zdrowych nawyków i nowych smaków. Zdjęcia, jakie otrzymaliśmy są bardzo różnorodne i mamy nadzieję, że zainspirują również innych.

Zwycięzcy:
I miejsce: Dominika Schmidt
II miejsce: ex aequo Joanna Stolarska i Weronika Jacher
III miejsce: ex aequo Dorota Jankowska i Karolina Truchalska

Wyróżnienia:
Dominika Rapacz
Joanna Maciejczyk
Ania Kosibowicz
Agnieszka Wdowiak

Ze względu na pandemię nie możemy zaprosić na oficjalne ogłoszenie wyników. Będziemy pisać mailowo do zwycięzców i umawiać się z nimi na odbiór nagród.

Konkurs fotograficzny „Smaczne Zdrowie”
w ramach kampanii „Zdrowe Żywienie – Mądre Myślenie”, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.
Projekt jest współorganizowany przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rodziny – Panią Marzenę Paszkot.

Najlepsze prace:

Zdjęcia przedstawia babcię i wnuczkę, które wspólnie ugniatają jedno ciasto. W kadrze znajdują się tylko ręce i fragment ich ciał, brak natomiast twarzy. Ciasto znajduje się na stolnicy posypanej mąką. Obok leżą foremki na ciastka.

I miejsce: Dominika Schmidt / Pieczenie z babcią bułeczek


Zdjęcie przedstawia fragment talerza w dużym zbliżeniu. Na talerzu znajduje się potrawa warzywna, w której wiodącą rolę pełni dynia. Obok talerza, w lewym górnym rogu widnieje fragment dyni.

II miejsce: Joanna Stolarska / Dynia i spółka


Zdjęcie przedstawia mamę z małym dzieckiem w lesie. Dziecko trzyma w ręce miskę ,w której znajduje się jakieś jedzenie w pomarańczowym kolorze, prawdopodobnie zupa. Reszta potrawy znajduje się w termosie, który stoi na pniu drzewa. Mama kuca i przygląda się dziecku. Jest jesień, prawdopodobnie chłodno, ponieważ obie osoby mają na sobie kurtkę i czapkę.

II miejsce: Weronika Jacher


Zdjęcie przedstawia małe dziecko, które samodzielnie kroi czerwoną paprykę na zielonej desce. Obok znajduje się niebieska miska z kawałkami papryki w środku. Dziecko ubrane jest w niebieski strój. Na zdjęciu widnieją tylko fragmenty jego rąk i nóg, brak twarzy.

III miejsce: Dorota Jankowska / BLW i otwartość w kuchni na samodzielność małego kucharza to podstawa


Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która trzyma w rękach tacę. Na tacy znajdują się trzy miski z pokrojonymi owocami. W jednej są banany, w drugiej maliny, a w trzeciej suszone morele.

III miejsce: Karolina Truchalska


Na zdjęciu biały talerz z kanapkami stojący na drewnianym blacie. Na talerzu trzy kanapki z sałatą i pastą jajeczną. Obok pokrojony na kawałki czerwony pomidor. Ujęcie z góry.

Wyróżnienie: Agnieszka Wdowiak / Kanapka z pastą jajeczną


Na zdjęciu mała dziewczynka je słodką babeczkę. Stoi na zewnątrz i ubrana jest w zielony kombinezon w białe gwiazdki. W tle jesienne drzewa i inne dzieci.

Wyróżnienie: Ania Kosibowicz


Zdjęcie przedstawia matkę i córkę podczas gotowania w kuchni. Obie uśmiechają się i patrzą w obiektyw. Mama miesza coś w misce. Na blacie stoją różne produkty, takie jak jajka czy przyprawy.

Wyróżnienie: Dominika Rapacz / Czas razem


Na zdjęciu dziecko siedzące na blacie. Uśmiecha się i patrzy w obiektyw. obok niego leżą warzywa i owoce. Dominuje dynia, ale są też gruszka, pomidory i banany.

Wyróżnienie: Joanna Maciejczyk / Jeśli zupa to dyniowa

Aktualności

Komentarze są wyłączone.