fbpx

Klub Rodziców w ARTzonie / program na lipiec

Klub Rodziców w ARTzonie

Klub Rodziców w ARTzonie to spotkania w ciepłej i przyjemnej przestrzeni, w której zarówno dorośli, jak i dzieci mogą czuć się bezpiecznie. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem i wspólnego spędzania czasu, chcemy wzmacniać i budować więzi rodzinne.

W Klubie Rodziców w ARTzonie nie brakuje spotkań ze specjalistami, takimi jak dietetycy, pedagodzy, fizjoterapeuci, doradcy laktacyjni, psycholodzy czy ratownicy medyczni. Nie brakuje również warsztatów ogólnorozwojowych dla małych dzieci: zajęć wspomagających rozwój metodą Feldenkraisa i Child Space, masażu Shantala, zabaw podłogowych dla dzieci, a także ekowarsztatów DIY, na których powstają sensoryczne zabawki, książeczki i tablice sensoryczne dla niemowląt. Atmosfera miejsca sprzyja spotkaniom: komfortowe pufy, dywany, maty – wszystko idealnie dostosowane dla rodziców z dziećmi.

W Klubie Rodziców organizowane są także spotkania dla osób spodziewających się dziecka – warsztaty przygotowujące do porodu.

Koordynatorka: Katarzyna Szczęśniak, tel. 12 644 38 98

Program na lipiec:

6.07, godz. 11:00-13:00
ARTzona, os. Górali 4 | zapisy przez formularz
JAK BYĆ ŁASKAWĄ DLA SAMEJ SIEBIE – O BUDOWANIU SAMOOCENY
Warsztaty o budowaniu i pielęgnowaniu najważniejszej relacji w naszym życiu – relacji z samym sobą. Prowadzenie: Monika Lipowska.

8, 15.07, godz. 11:00-12:00
ARTzona, os. Górali 4 | zapisy przez formularz
JOGA DLA RODZICÓW
Prowadzenie: Olga Lopatina.

13.07, godz. 11:00-13:00
ARTzona, os. Górali 4 | zapisy przez formularz
SZYJEMY ZABAWKĘ SENSORYCZNĄ – RYBKA
Warsztaty, podczas których uczestnicy uszyją kolorową, sensoryczną rybkę. Aby wziąć udział w zajęciach nie potrzeba umiejętności szycia. Pod okiem instruktorki, każdy uszyje swoją rybkę – idealną zabawkę dla dziecka. Prowadzenie: Natasza Winiarska.

Szczegółowe informacje:
Katarzyna Szczęśniak
k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

Klub Rodziców w ARTzonie
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, Kraków, tel. 12 644-38-98
www.facebook.com/ARTzonaOKN

ARTzona

Komentarze są wyłączone.