fbpx
Na grafice zdjęcie Bohatera - muzyka występującego na koncercie. Na szyi zawieszone ma plastikowe rury. Patrzy w obiektyw skupionym wzorkiem. Na dole znajduje się biały napis: Bohater. Na gramofonach plash.

27 lutego 2021 r., godz. 19:00
Online: Facebook/YouTube

Koncert w wykonaniu Bohatera – nowohuckiego wokalisty, autor tekstów, kompozytor i producenta. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Koncerty Mistrzejowickie”.

Bohater – Nowohucki wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent. Grywa na wiertarce. „Bohater” to zdecydowanie niedefiniowalny twórca swobodnie poruszający się w wielu gatunkach muzycznych, nieustannie tworzący nowe, odważne projekty. Oprócz autorskiej twórczości „Bohater” komponuje muzykę na potrzeby filmu, teatru, słuchowisk oraz projektów multimedialnych. W zależności od potrzeb tworzy wpadające w ucho melodie, elektroniczne faktury bądź rozbudowane orkiestrowe aranżacje.

Źródło: https://przezbohatera.pl

Koncert będzie można obejrzeć online na kanałach Klubu Kuźnia:
YouTube: KLIKNIJ TUTAJ
Facebook: KLIKNIJ TUTAJ

Koncerty Mistrzejowickie – projekt realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, dzięki życzliwości Parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego i pomocy Rady Dzielnicy XV. Koncerty odbywają się raz w miesiącu (w niedzielę) w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia 86. Ich celem jest upowszechnianie wśród lokalnej, nowohuckiej publiczności muzyki poważnej, sakralnej, a także poezji w wykonaniu znanych krakowskich aktorów. Koncerty są wzbogaceniem oferty kulturalnej i tworzą możliwość bezpłatnego udziału w wartościowych i znaczących wydarzeniach.

Koncerty Mistrzejowickie odbywają się pod honorowym patronatem Marka Jędraszewskiego, Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego.

Organizatorzy: Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, Dzielnica XV Mistrzejowice.

Szczegółowe informacje:
Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
tel. 12 648 08 86, klub@kuznia.edu.pl
www.kuznia.okn.edu.pl
www.facebook.com/KlubKuzniaOKN

Aktualności

Komentarze są wyłączone.