fbpx

Poszukiwany realizator „Kina pod chmurką”

Logotyp Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury imienia Cypriana Kamila Norwida.

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida jest realizatorem projektu Kino pod chmurką – Budżet Obywatelski m. Krakowa. Edycja 2020. W związku z tym poszukujemy Wykonawcy, który ma doświadczenie w organizowaniu pokazów kina plenerowego.

 • Terminy realizacji: 27 czerwca, 4, 11 i 18 lipca oraz 29 sierpnia i 5, 12, 19 września 2021 r., w godzinach wieczornych (czerwiec i lipiec – 21.00, sierpień – 20.30, wrzesień – 20.00).
 • Miejsce: teren zielony przed budynkiem Klubu Kuźnia OKN – os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków lub w budynku Klubu Kuźnia w razie niepogody lub w wyniku dodatkowych uzgodnień.
 • Szczegóły realizacji:
  – 8 plenerowych projekcji filmów wybranych w głosowaniu przez uczestników wydarzeń lub, w razie niepogody, projekcje w budynku Klubu Kuźnia
  – firma realizująca projekcje potwierdzi dostępność i poda koszt licencji filmów wybranych do głosowania do 30 kwietnia 2021.
  – firma będzie zobowiązana do wykupienia licencji dystrybutora, pozwolenia na publiczne wyświetlenie filmów oraz do zgłoszenia i rozliczenia pokazów filmów z ZAiKS.
  Uwaga! Prosimy o niewliczanie kosztów licencji filmów do całościowych kosztów realizacji, propozycje takie nie będą brane pod uwagę podczas wyboru realizatora zadania.
  – ekran o wymiarach: 9×5 m +1 m nad ziemią oraz mniejszy ekran o wymiarach 3×4 m w Klubie Kuźnia (projekcje realizowane w razie niepogody lub w razie dodatkowych uzgodnień)
  – projektor kinowy
  – nagłośnienie
  – obsługa
  – udostępnienie leżaków (100 sztuk) i koców (około 100 sztuk)
  – uporządkowanie terenu po projekcji.

Oferty prosimy składać do dnia 8 kwietnia 2021 r., do godziny 16.00 na adres:
klub@kuznia.edu.pl
Oferty nadsyłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Informację o wyborze firmy realizującej projekcje umieścimy na stronie Klubu Kuźnia niezwłocznie po podjęciu decyzji.

Odnośnie zapytań do Państwa dyspozycji pozostaje pani Katarzyna Kosowska,
Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida,
os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
tel. 12 648 08 86

Aktualności

Komentarze są wyłączone.