fbpx
Grafika. Z lewej strony hasło: nie ma nas w domu, jesteśmy w internecie. Z prawej strony mężczyzna siedzący przy komputerze. Obok dwie rośliny w doniczkach. W lewym górnym rogu okno zza którego wyłania się słońce. Głównie jasne kolory: żółty, zielony i biały, przełamane czernią i szarością. Całość na jasnozielonym tle.

Drodzy widzowie!

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 listopada 2020 roku, wynikającej z trwającej w Polsce pandemii COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, Kino Sfinks zmuszone jest odwołać wszystkie seanse stacjonarne do końca listopada 2020 r. W tym terminie kino pozostanie zamknięte dla publiczności.

Niezmiennie zapraszamy Was do oglądania razem z nami filmów w Waszych domach za pośrednictwem platformy www.mojeekino.pl.

Mamy nadzieję, że dzięki temu pozostaniemy w kontakcie, a Wy będziecie mieli nadal stały dostęp do wartościowego repertuaru filmowego. O nowościach będziemy Was informować za pomocą strony www Kina Sfinks, a także dzięki naszym profilom w social mediach (Facebook, Instagram).

Pozdrawiamy Was serdecznie, dbajcie o siebie 🙂

Aktualności

Komentarze są wyłączone.