Liście oraz kwiaty na pomarszczonym papierze. Naturalnie floropapyrum. Więcej informacji we wpisie.

12 czerwca 2023 | 17:00-18:30
Klub Kuźnia | Ośrodek Kultury Norwida, os. Złotego Wieku 14

Wstęp: 15 zł. Obowiązują zapisy (do 12 czerwca 2023) na adres mailowy: a.miloch@okn.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona.

W trakcie warsztatu przyjrzymy się roślinom. Nie tylko ich roli i znaczeniu w przyrodzie, lecz również ich zastosowaniu w naszym codziennym życiu. Poznamy w praktyce technikę tworzenia papieru czerpanego. Samodzielnie uformujemy swoje karty wykorzystując m.in.  masę powstałą z surowców roślinnych.

Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 lat.

Prowadzenie: Agata Miloch

Naturalnie! – cykl warsztatów przyrodniczotwórczych dla dzieci, uwrażliwiających na zjawiska zachodzące w naturze. Zajęcia poprzez opowieści i praktyczne działania, przybliżają świat dzikiej przyrody. Ukazują jej wyjątkowość, bogactwo i piękno. Każde spotkanie to nowa historia i poświęcamy je innemu zagadnieniu. Czerpiemy inspirację z natury i wykorzystujemy naturalne materiały, aby własnoręcznie stworzyć niepowtarzalne dzieła.

Wydarzenie z cyklu Zielone Mistrzejowice

Kontakt: