Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci i jak dbać o ich rozwój.

Współcześni rodzice są zazwyczaj aktywni, poszukują wiedzy, informacji i kontaktów, chcą się rozwijać i dokształcać. Na te potrzeby odpowiada Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni, w którym mamy i tatusiowie poprzez uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach edukacyjnych, mogą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i wychowania oraz przygotować się do powrotu do pracy.

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska / mkr@kuznia.edu.pl.

Grafika zawierająca link do formularza. Po kliknięciu w nią przejdziesz do nowej strony z zapisami.

Program na maj 2023:

9, 16, 23, 30 maja | 10:15 (wtorki)
Joga dla mam z dziećmi
Prowadzenie: Miś Jogin – Anna Wołos, instruktor jogi dla dzieci i dorosłych, jogi rodzinnej i  mama&bobas.

10, 17, 24, 31 maja 2023 | 10:15 (środy)
Tańczące nutki. Warsztaty umuzykalniające dla rodziców z dziećmi
Prowadzenie: Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej.
Zapraszamy rodziców z dziećmi od 8 miesiąca życia.

17 maja 2023 | 11:00
Jak we współczesnym świecie być autentyczną i żyjącą w zgodzie ze sobą mamą?
Spotkanie z psychologiem.
Prowadzenie: Monika Lipowska

19 maja 2023:

• 10:00 Bystry bobas – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 18 do 36 mies.
  • 11:00 Bystry bobas – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 18 mies.
  • 12:00 Bystry bobas – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 18 mies.

Prowadzenie: Joanna Kaleta, Bystry bobas

20 maja 2023:
Rodzinkowo:

• 15:00: Muzyczna podróż – warsztaty muzykoterapeutyczne
      • Najlepsze dla rodziców z dziećmi powyżej 2 roku życia i starszymi.
      • Prowadzenie: Marco Migliorisi – muzyk, muzykoterapeuta i terapeuta niewerbalny, Tomasz Przetacznik – muzyk, improwizator i nauczyciel.
  • 16:30: Mindfulness. Czym jest i jakie korzyści niesie ze sobą praktyka uważności? Wykład
      • Po wykładzie zapraszamy na zajęcia jogi.
      • Zajęcie dobre dla mam
      • Prowadzenie: Miś Jogin – Anna Wołos, instruktor jogi dla dzieci i dorosłych, jogi rodzinnej i  mama&bobas
  • 16:30: Hej, hej muzyka!
      • Warsztaty z instrumentami dla rodziców z dziećmi
      • Warsztaty planowane w przestrzeniach zielonych przed Kuźnią, w razie niepogody zostaną przeniesione do Kuźni
      • Prowadzenie: Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej – Tetiana Hrinczenko
  • 17:00: Warsztaty cyrkowe dla rodzin z dziećmi
    • Prowadzenie: Na Cyrkowo

22 maja 2023 | 10:00
Rodzina w kadrze: Portret dziecka
Prowadzenie: Paweł Łubkowski, artysta malarz, fotograf, tata.

29 maja 2023 | 9:30 i 10:30 (dwie grupy)
Chwytanki – warsztaty rozwojowe dla rodziców z dziećmi od 10 do 24 miesiąca życia
Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa

Kontakt: