Logotyp Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa Ośrodka Kultury imienia Cypriana Kamila Norwida.

Serdecznie zapraszamy na kursy języka angielskiego, które prowadzimy dla różnych grup wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia są w małych grupach (3-7 osób), przez co nauka odbywa się w sposób angażujący uczestników/czek i w przyjaznej atmosferze. Skuteczny i doświadczony lektor, motywująco dopasowuje zajęcia do poziomu i oczekiwań kursantów/tek. Terminy i godziny zajęć ustalamy pod kątem dostępności kursantów. Możliwość płatności ratalnej.

Nazwa zajęć: Kursy języka angielskiego w Ośrodku Kultury Norwida

Dla kogo: dzieci (klasy 3-5); młodzież (klasy 6-8 oraz szkoły ponadpodstawowe); dorośli;

Prowadzący: Maciej Pawski

Data rozpoczęcia i miejsce: Terminy do uzgodnienia, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Kolejne terminy/cykliczność: Raz w tygodniu, od IX 2022 do VI 2023

Czas trwania zajęć: 45 min (dzieci); 90 min (młodzież i dorośli);

Informacje i zapisy: Magdalena Kotula, m.kotula@okn.edu.pl, tel. 12 644 27 65 w. 20; zapisy do 16 IX 2022 r.

Spotkanie organizacyjne: 16 IX 2022 r., godz. 17.30; Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Cena: dzieci i młodzież (klasy 3-8): 450 zł/semestr (zajęcia 45 min);

• młodzież (klasy 6-8 oraz szkoły ponadpodstawowej):
    690 zł/semestr (zajęcia 90 min);
  • dorośli: 690 zł/semestr (zajęcia 90 min)

Możliwość płatności ratalnej.

Honorujemy karty: –

Maciej Pawski – ukończył filologię angielską ze specjalnością językoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Języka angielskiego uczy od 15 lat wg autorskich programów. Tłumacz, autor słowników – w tym leksykonów medycznych. Ostatnio wydał „Testy dla 8-klasistów”. Z Ośrodkiem Kultury im. C. K. Norwida związany od 7 lat. Bardzo lubiany przez kursantów.

Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa