Ślad sensoryczny – Dotknij tej sztuki

Dziecięca grafika reklamująca obchody Dnia Dziecka w Ośrodku Kultury Norwida. Na jasnym tle czarny napis: Dzień Dziecka w Norwidzie. W lewym dolnym rogu infantylne roślinne kształty w żywych kolorach.

1, 2, 4 czerwca 2021 r., godz. 10:00-18:00
ARTzona, os. Górali 4

Wystawa sztuki współczesnej, pełna interaktywnych i sensorycznych elementów. Podczas zwiedzania dzieci zostaną zaproszone do współtworzenia i doświadczania sztuki w bezpośrednim kontakcie. Inspiracją wystawy są ślady przewijające się przez okres dzieciństwa, pierwsze artystyczne ślady dzieci i zabawa plastyczna.

Artystki/ autorki wystawy: Agata Dębicka-Zabłocka, Małgorzata Grodzka (Maruna), Marta Kozłowska-Derlatka & Gaja Derlatka, Edyta Ołdak, Paulina Maciaszek & Alina Maciaszek.

Miejskie Hafciarki: Anna Drabik, Weronika Cisłowska-Rylska, Agnieszka Fac, Monika Fiołek, Karolina Galus, Dominika Jakubowska, Julia Lachiewicz, Paulina Mol, Karolina Starostka-Kokoszka, Anna Sumara.

Zwiedzanie wystawy możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu.
Zapisy: j.lachiewicz@okn.edu.pl.
Wstęp wolny.

Podczas zwiedzania wystawy dostępne będą bezpłatne egzemplarze katalogu powystawowego.

Wystawa zrealizowana w projekcie „DOTKNIJ SZTUKI – kultura dostępna dla dzieci”, w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura dostępna 2020.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida