fbpx
Od lewej strony: kobieta, dziewczynka, chłopiec i mężczyzna w basenie opierający się na materacach w wodzie. Każda z osób ma okulary do pływania na głowie. Uśmiechają się. Pływanie. Więcej informacji we wpisie.

Gmina Miejska Kraków, Krakowski Klub Kajakowy, Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim i Kozłówek zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu.

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin, które mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 do 16 roku życia).

Lekcje rodzinnego pływania odbywają się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

  • Krakowski Klub Kajakowy, ul. Kolna 2, Kraków
  • Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29, Kraków
  • Centrum Rozwoju Com Com Zone Kozłówek, ul. Facimiech 32, Kraków

Szczegółowe informacje o akcji:

  • basen przy ul. Kolnej 2
  • basen Com Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29
  • basen Com Com Zone Kozłówek przy ul. Facimiech 32

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy od dnia 22 czerwca br.

Krakowski Klub Kajakowy, ul. Kolna 2 – tel. 12 252 40 50

Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29 – online przez stronę internetową https://comcomzone.pl/zona/Prokocim – zakładka REZERWACJA ONLINE

Centrum Rozwoju Com Com Zone Kozłówek, ul. Facimiech 32 – online przez stronę internetową https://comcomzone.pl/zona/Kozlowek – zakładka REZERWACJA ONLINE

Aktualności miejskieStrona główna

Komentarze są wyłączone.