fbpx

_

Aktualności w Norwidzie

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji.

„Norwid – dostępny!” Ankieta końcowa

Zapraszamy Cię do zaangażowania się w podsumowanie przedsięwzięcia „Norwid-dostępny! i wypełnienia krótkiej ankiety. Nie ma w niej ani złych ani dobrych odpowiedzi, dlatego prosimy Cię o szczerość w jej wypełnianiu.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Balet dla dzieci – występ końcoworoczny

Zapraszamy 20 czerwca 2023 o godz. 16:00 na występ końcoworoczny w wykonaniu uczestniczek zajęć “Balet dla dzieci” w ARTzonie prowadzonych przez Agnieszkę Zielant.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych: Zośka Papużanka, „Przez”

Podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych 20 czerwca 2023 o godz. 18:30 czerwcu zostanie omówiona książka Zośki Papużanki pod tytułem „Przez”.
W środku biały napis zanim dotknę sztuki. Po obu stronach kolorowe gałązki z kwiatami: bladoniebieskimi, fioletowymi i czerwonymi. Zanim dotknę sztuki kultura dostępna dla dzieci.

Zanim dotknę sztuki – kultura dostępna dla dzieci

Zanim dotknę sztuki  – warsztaty wspierające zmysły dla dzieci i rodziców to program spotkań realizowanych w ramach projektu ZANIM DOTKNĘ SZTUKI – KULTURA DOSTĘPNA DLA DZIECI. Zajęcia odbywać się będą w okresie od 22 czerwca do 29 sierpnia 2023. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Koncert końcoworoczny uczestników i uczestniczek warsztatów muzycznych w ARTzonie

Serdecznie zapraszamy 22 czerwca 2023 o godz. 18:00Koncert końcoworoczny w wykonaniu uczestników i uczestniczek warsztatów muzycznych pod kierunkiem Barbary Pabian (fortepian), Grzegorza Szydłaka (gitara), Tymoteusza Higeta (perkusja) i Wiesława Wąsowicza (skrzypce i akordeon).
Czarna litera n z kropką na różowym tle.

TATY FEST 2023

TATY FEST to wydarzenie dotyczące relacji, jaka łączy ojca i dziecko. Zapraszamy 23 czerwca 2023 r. na kolejną edycję TATY FEST. Szczegółowy program znajduje się we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Natura rzeczy

Wystawa „Natura rzeczy” to przegląd prac powstałych w pracowni rzeźby, którą prowadzi dr Ernest Ogórek. Autorami dzieł są studenci Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zapraszamy na wernisaż 23 czerwca 2023 o godz. 18:00. Więcej informacji we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Huta Jazzu

Serdecznie zapraszamy 24 czerwca 2023 o godz. 19:00 na koncert w wykonaniu Szymona Miki, Mateusza Pałki oraz Grzegorza Pałki. Szczegółowe informacje we wpisie.
Dwie postaci kobiece ubrane w ludowe stroje z kolorowymi wiankami z kwiatów na głowie. Zamiast sukni - morskie fale. Zamiast twarzy - płomienie. Z tyłu liście paproci. W tle księżyc gwiazdy i ciemne niebo. Strawa pod kopcem wandy 2023. Szczegółowe informacje we wpisie.

Strawa pod Kopcem Wandy – przywitanie lata 2023

18 czerwca 2023 o godz. 18:00, 3 dni przed najkrótszą nocą w roku, powracamy ze „Strawą Pod Kopcem Wandy”. Przypomnijmy, że jest to wydarzenie plenerowe inspirowane Nocą Kupały – słowiańskim świętem związanym z letnim przesileniem Słońca. Program wydarzenia znajdziecie we wpisie.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na czerwiec 2023

Biały napis czerwiec 2023, poniżej logo ośrodka kultury norwida na zielonym tle.

_

Wydarzenia

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.